צרו קשר
ּ

שטיח לבד

בכל מקום הדורש שטיח בעל יכולת עמידות גבוהה, שטיח לבד זו הבחירה הנכונה. שטיחי לבד כוללים מאפיינים מיוחדים אשר הופכים אותם לפופולריים במיוחד בקרב בתי ספר ומוסדות שונים. חלקם בעלי תכונות עמידות לאש ובעלי יכולת עמידה יוצאת מהכלל בפני שחיקה. חברת שלושת העולמות בעלת ניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ותשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתלבטות בנוגע לשטיח המתאים עבורכם.

שטיח לבד

שטיח לבד הוא בחירה פופולרית מאוד בקרב מוסדות ציבוריים וחינוכיים שונים. זוהי בחירה נפלאה להוספת עיצוב יוקרתי לאירועים בתור שביל גישה מפואר ואפילו כלוח מודעות. חיפוי משטחים שונים לא חייב להיות נזק כלכלי. שטיחי לבד מאפשרים לכם לקבל מקסימום נוחות ואיכות במחירים זמינים לכל כיס.

השטיח עצמו עשוי על ידי בד לא ארוג אשר מיוצר מסיבים שנדחסו יחד במכבש בחום גבוה. השטיחים עצמם מגיעים בטווח רחב של צבעים וכוללים תכונות שונות של חסינות לאש, עמידה בפני שחיקה ושיפור אקוסטיקה.

יכולת החסינות לאש של שטיח לבד תלויה בהרכבו. ככל שאורך סיבי הצמר ממנו נוצר השטיח ארוכים יותר, כך שטיח הלבד עמיד יותר. ישנו צורך בהתאמה נכונה של רמת חסינות האש למקום בו יוצבו השטיחים האלו. בבית ספר וגנים לדוגמא, ישנה הגדרה מדויקת של רמת החסינות המותרת על פי חוק.

שטיח ידידותי לסביבה

בעולם שמפתח מודעות סביבתית, הגיע המקום של השטיחים להבין מה תפקידם במערכה זו. כיום, שטיח לבד מיוצרים בטכנולוגיות ידידותיות לסביבה וניתן גם למחזר אותם לאחר ההסרה. אין ספק כי בעולם בו נוצרת פסולת במהירות גבוהה כל כך, היכולת למחזר הינה חיונית לשמירה על הסביבה בה אנו חיים. שטיחי לבד יכולה להיות הבחירה המושלמת והירוקה עבורכם. ניתן להזמין אותם בגדלים וצבעים שונים והם מתאימים בצורה נפלאה לחיפויים של קירות ומשטים שונים. חברת שלושת העולמות מודעת עד כמה שהעסק והבית שלכם חשוב לכם, על כן נשמח לעשות את המירב על מנת לעזור לכם להגיע לרמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר.

שטיח לבד

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ