צרו קשר
ּ

שטיחים מעוצבים

שטיחים מעוצבים מגיעים במגוון גדול של עיצובים וגדלים ויכולים להתאים לכל חדר בבית או במשרד. זהו אחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר בבית ועל כן יכול להוסיף רבות לא רק מבחינת הפונקציונליות, אלא גם מהבחינה העיצובית. חברת שלושת העולמות ישמחו לעמוד לשירותכם ולעזור לכם בבחירת השטיח המתאים ביותר לצרכים שלכם ולעיצוב הכללי של הבית או המשרד.

שטיחים מעוצבים לכל חדר

אתם בוודאי זוכרים את התחושה של לקום בבוקר קריר אל רצפה קפואה ולא נעימה. שטיחים מעוצבים יכולים לפטור אתכם מההרגשה הלא נעימה הזו ולהוסיף עוד קצת עיצוב וטעם טוב לביתכם.

כניסה לבית – שטיח כניסה לבית הוא הדבר הראשון שבאי הבית רואים עוד לפני שנכנסו אליו. שטיחים מעוצבים יכולים להוסיף אמירה ייחודית, להיות בעלי עיצובים מיוחדים המרמזים על עיצוב הבית עצמו ולמעשה כל עיצוב אחר שתבחרו.

מטבח – עולם הבישול והמטבח התקדם משמעותית בשנים האחרונות. אם ביכולות הטכנולוגיות של המכשירים הנמצאים בשימוש או במתכונים המציבים אתגרים קולינריים, הרי שהמטבח עבר מהפכה של ממש. דבר אחד נשאר זהה, הצורך שלנו בשטיח למטבח אשר יספח את איפות המים והפירורים מסביב לאזור המדיח והכיור. כך נצליח לשמור על ניקיון המטבח ובהמון סטייל. העיצובים היום לשטיחים האלו כוללים כלי מטבח, יין, אוכל ואמירות משעשעות.

אמבטיה – תפקידם של שטיחי אמבטיה הוא ברור. לספוח שאריות מים ולמנוע החלקה. בשנים האחרונות אתם יכולים לראות כי שטיחים מעוצבים לחדר הרחצה הפכו להיות פופולריים יותר ויותר, בעיצובים מיוחדים, מסרים של ניקיון ומסרים מצחיקים.

בחירה בשטיח הנכון

בחירה של השטיח הנכון יכולה להיות לא פשוטה לפעמים. על כן אתם צריכים בראש ובראשונה לבחור את המיקום בו תרצו את השטיח, הדבר ישפיע על הרכב השטיח והפונקציונליות שלו. מעבר לכך, שקלו את הגודל הנכון עבורכם, מכאן והלאה, הצוות המקצועי של חברת שלושת העולמות ישמחו לכוון אתכם אל עבר השטיח המושלם עבורכם מבחינת ההרכב והעיצוב המיוחד.

שטיחים מעוצבים

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ