צרו קשר
ּ

שטיחים למשרד

שטיחים למשרד מעניקים תחושה של חמימות ומקום עבודה יותר ביתי, בניגוד לכל שאר חיפויי הריצפה שטיחים למשרד לא גורם לרעש, כאשר יש דריכה על המשטח בולע את רעש ההליכה ודבר זה תורם רבות לעובדים להיות יותר ממוקדים. (אקוסטי)

יתרונותיהם של שטיחים למשרד

שטיחים למשרד הם למעשה שטיחים אשר מקובעים באופן קבוע אל הרצפה של החלל הנבחר. יש כמה סוגים של שטיחים וכל משרד חייב לדעת אותן כדי להתאים את הבחירה הנכונה ביותר שעונה על דרישותיו:

  • שטיח לולאות – שטיח זה הוא הסטנדרט לרוב תראו אותו במשרדים, היתרון שלו הוא שעלותו יחסית זולה לשאר השטיחים אך התמורה שלו גדולה שכן שטיח זה מגיע בגלילים והחיבורים מודבקים בעזרת דבק מגע, שטיח זה יכול להישמר שנים.
  • שטיח אריכים – שטיחים אלו הם הדבר הבא בעולם השטיחים, שטיח זה מגיע באריזות מרובעות בגודל מטר על מטר שכל ריבוע מתחבר אחד לשני, מורחים על כל הריצפה דבק מיוחד שמחזיק גם לאחר שנים ואם נשפך על אחד השטיחים קפה פשוט מרימים ומחליפים לריבוע בלי שום בעיה.
  • שטיח שעיר – שטיחים אלו יוצרו במיוחד למקומות יוקרה, שטיח זה נותן תחושה אינטימית ומרעננת את החדר אך עולה בהתאם.

הבחירה הנכונה:

לסיכום ניתן להגיד כי לשטיחים במשרד יש המון אפשריות השאירו פרטים למטה כדי שנוכל לחשוב ביחד מהו הפתרון הכי נכון בשבילכם, אנו בשלושת העולמות עם 28 שנות ניסיון בתחום לאחר אין ספור עבודות שטיחים נשמח לעמוד לרשותכם לכל בעיה.

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ