צרו קשר
ּ

פרקט נגד מים

הבשורה החדשה והמתקדמת ביותר בתחום עיצוב הבית היא – פרקט נגד מים. אם עד עכשיו הייתם בטוחים כי לאחר התקנה של פרקט בביתכם כל טיפת מים על הרצפה דינה פגיעה בפרקט, חשוב שתדעו כי כעת אתם יכולים לחסוך את כל הדאגות האלו. חברת שלושת העולמות מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של סוגי פרקטים שונים. את ההתאמה האידיאלית לצרכים ושגרת התחזוקה שלכם תוכלו לעשות באמצעות הצוות המקצועי שלנו אשר ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

היתרונות של פרקט נגד מים

עד לפני זמן לא רב, צירוף המילים פרקט נגד מים היה בגדר חלום רחוק, הרי שפרקטים ומים לא יכולים להיות חברים. פרקט פולימרי עמיד במים אם כך הוא אחד החידושים הטכנולוגיים המשמעותיים ביותר בעולם חיפויי הרצפות. הפרקט עצמו מיוצר ממספר שכבות של קורות פי וי סי המונחות זו על גבי זו, בעוד השכבה העליונה מצופה בשכבת מגן המאפשרת לה להיות עמידה לחלוטין בפני רטיבות ולחות. מעכשיו, תוכלו לשטוף את הרצפה מבלי לחשוש לחייו של הפרקט שלכם. גם התקנה של פרקט במטבח אפשרית עכשיו ללא חשש.

מעבר ליתרונות של העמידות בפני מים, פרקט מסוג זה טומן בחובו יתרונות נוספים:

  • דרגת שחיקה גבוהה במיוחד. פרקט זה לא נשבר, נשרט או נשחק בקלות ולכן גם בעל עמידות יוצאת מין הכלל לנזקים שונים.
  • בעל יכולות בידוד תרמי ואקוסטי מרשימות.
  • פרקט זה נחשב "ירוק" כיוון שאינו מיוצר מעץ, לא דורש כריתת עצים על מנת לייצרו.

חשוב לדעת לקראת ההתקנה

משטח הבסיס עליו תתבצע ההתקנה של הפרקט חייב להיות קשיח ומפולס. במידה והרצפה לא יציבה, הדבר עלול לגרום להפעלת לחץ על החיבורים של אריחי הפרקט וכתוצאה מכך לגרום להם להתנתק. אמנם, ניתן להתקין את הפרקט על ריצוף קיים, אך חשוב ביותר לוודא כי כל האריחים ישרים ולא מתנדנדים. חברת שלושת העולמות תשמח לעמוד לרשותכם בבדיקה של הריצוף הקיים וביצוע התיקונים הנדרשים על מנת להבטיח התקנה מדויקת ברמה גבוה של הפרקט אשר תבחרו.

פרקט נגד מים

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ