צרו קשר
ּ

פרקטים תל אביב

פרקט הוא שם של רצפה העשויה מעץ. פרקטים נמצאים בשימוש נרחב בבתים רבים כמו גם באולמות ספורט. פרקטים תל אביב מעניקים לבתים רבים ברחבי העיר את האווירה הנעימה ונינוחה שאנשים רבים מחפשים. חברת שלושת העולמות מאפשרת לכם לשנות את פני הבית שלכם מבלי להתחיל בשיפוץ מאסיבי הגוזל זמן רב ומשאבים מרובים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ על סוג הפרקט המתאים ביותר לצרכים שלכם.

יתרונות של פרקטים תל אביב

בעיר שלא עוצרת לרגע, אנשים רבים מחפשים את התחושה של בית. פרקטים תל אביב יכולים לאפשר לכם לקבל את האווירה המושלמת בביתכם על ידי התקנה של פרקט איכותי. גם אם מדובר במשרד שלכם, גם העובדים וגם הלקוחות שלכם בהחלט יעריכו את האווירה היוקרתית אשר המשרד ישדר בעזרתו של הפרקט.

אחד היתרונות המובהקים של רצפת הפרקט הוא בקלות התחזוקה שלה. אין צורך בכמויות רציניות של מים על מנת להביא לתוצאה נקייה ומבריקה אשר תחזיק מעמד לאורך זמן. במקרה של פרקט, כל מה שצריך לעשות הוא לטאטא או לשאוב את הרצפה בעת הצורך ואחת לשבוע להעביר סמרטוט לח על הרצפה.

אחת המטרות שבגללן אנשים בוחרים בפרקטים זו העובדה כי כך תוכלו להימנע מרצפה קרה בחורף. זאת ללא צורך בשטיחים אשר עלולים לצבור לכלוך ולדרוש שאיבה תכופה שלהם. רצפת פרקט יכולה ליצור בידוד מהקור ברמה גבוהה.

אמירה עיצובית חסרת פשרות

העיצוב של הפרקט קורץ לרבים מאתנו. המראה הטבעי נחשב לאטרקטיבי במיוחד וללא ספק יקנה לכל חלל שהוא אווירה הנינוחה ונעימה לשהייה בו. הפרקט מעניק לנו חיבור לטבע ומשדר יוקרה רבה במקום בו הוא מותקן. גם ההתקנה של הפרקט היא פשוטה יחסית, לא אורכת זמן רב ועל כן גם אין חשש לפגיעה בעיצוב הכללי של החלל בעת ההתקנה. חברת שלושת העולמות תשמח לעמוד לשירותכם בעת בחירת והתקנת הפרקט. שביעות רצונכם המלאה עומדת בראש מעייניה של שלושת העולמות ועל כן גם נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה נלוות.

פרקטים תל אביב

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ