צרו קשר
ּ

פרקטים ראשון לציון

פרקטים ראשון לציון הפכו להיות בשנים האחרונות בחירה אהודה בקרב אנשים רבים. המראה הביתי החמים והפונקציונליות הרבה שלהם גרמה לרבים לבחור לחפות את רצפת בתיהם ומשרדם בפרקט. חברת שלושת העולמות מבינה עד כמה הבית והעסק שלכם חשוב לכם, על כן נשמח לעשות את המירב על מנת להביא אתכם לשביעות רצון מלאה ומוחלטת.

איך בוחרים פרקטים ראשון לציון

פרקטים ראשון לציון מוסיפים חמימות ואלגנטיות לכל חלל בו הם נמצאים, על כן אנשים רבים בכל רחבי הארץ עשו את הבחירה להתקין פרקט. כיוון שישנם מספר סוגים של פרקטים, עליכם לעשות את הבחירה הנבונה ביותר עבור הצרכים שלכם. כך שיש מספר נקודות שעליכם לקחת בחשבון:

  • כמה זמן אתם מוכנים להשקיע? סוגי פרקטים מסוימים דורשים תחזוקה מוקפדת. לרוב התחזוקה עצמה יחסית פשוטה אך הקפדה עליה תאריך את חיי הפרקט. באופן כללי, מספיק לנגב את המשטח עם מטלית לחה ומהולה בחומר ניקוי מתאים לפרקט, אחת לכמה חודשים מומלץ למרוח פוליש עליו, ובפרקט מעץ טבעי מומלץ אחת לכמה שנים לבצע חידוש בשמן או בלכה.
  • למינציה או עץ? פרקט למינציה איכותי הוא עמיד בפני שריטות וברמת גימור גבוהה שדומה לעץ טבעי. הוא אינו דורש תחזוקה מיוחדת וקיים במגוון טקסטורות. פרקט עץ לעומת זאת אמנם רגיש יותר לשריטות אך אורך החיים שלו ארוך יותר מפרקט למינציה כיוון שניתן לחדש אותו על ידי ליטוש וצביעה.

פונקציונליות מעוצבת

הפרקט אינו רק משמש ליופי. הוא משרה אווירה נעימה ונינוחה בכלל חלל ומעניק תחושה של בית וטבע, אין תחליף למראה היוקרתי שהוא מעניק לנו. אך זכרו כי הוא בעל יישומים פונקציונליים. בימים חורפיים קרים הוא ימנע מהרצפה הקרה להכאיב לכפות רגליכם. הוא קל לניקיון ויחסוך בכמויות המים הדרושות לשם כך. חברת שלושת העולמות חרטו על דיגלת את המחויבות לאיכות גבוהה, כך שגם לכם מגיע הפרקט הטוב בעולם אשר יותקן על ידי ידיים מקצועיות ומיומנות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולהעניק את הייעוץ הטוב ביותר בתחום.

פרקטים ראשון לציון

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ