צרו קשר
ּ

פי וי סי לרצפה

פי וי סי לרצפה הוא למעשה חיפוי בצורת גומי קשיח אשר גם נוח ונעים לדריכה עליו. החומר עצמו הינו חזק ועמיד, כך שלא יאבד מצורתו לאורך שנים. זהו הפתרון האידאלי הן לבתים פרטיים והן למבנים תעשייתיים ומוסדות ציבור שונים. חברת שלושת העולמות מאמינה כי שביעות רצונו של הלקוח היא המטרה העליונה, על כן הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, בכל שאלה ומתן ייעוץ והתקנה.

פי וי סי לרצפה לכל שימוש

יריעות פי וי סי לרצפה מיועדות לשימושים שונים, זאת הודות לתכונות הנפלאות שלהם. הוא מונע החלקה, מחפה רצפות ישנות ומוסיף אלמנט עיצובי ייחודי לכל חדר בו הוא מותקן. השילוב בין המחיר הנוח לגמישות של החומר הפך את הפי וי סי לבחירה אהודה על אנשים ומוסדות רבים. גם שטיפה וניקיון שלו אינם גוזלים מאמצים רבים, זאת בניגוד לרצפת פרקט אשר עמידה פחות לשטיפה במים. כאן תוכלו לנקות אותו בעזרת מטלית רטובה וסבון, דבר המתאפשר הודות לעובדה שניתן להסיר ממנו כתמים בקלות ללא צורך בשפשוף של המשטח.

ישנם שני סוגים של פי וי סי לרצפה אשר נמצאים בשימושים נפוצים:

  • פי וי סי תעשייתי – מיועד למקומות בהם קיימת דרישה לרצפה חזקה עם דריכה מרובה. נפוץ בעיקר בביתי חולים, משרדים, מפעמים ומוסדות שונים.
  • פי וי סי בייתי – כשמו הוא, מיועד לבתים. אותו ניתן למצוא במגוון רחב של דוגמאות, החל מדמוי פרקט ועד לציורי ילדים ועיצובים מיוחדים שונים. זהו חומר נוח מאוד לדריכה ועמיד לאורך שנים רבות.

התאמה מלאה לעיצוב

כיום, ניתן למצוא את החיפוי הזה בעיצובים שונים. כך שכעת גם הרצפה שלכם יכולה לתרום למראה הכללי של הבית מבחינה עיצובית. גם בעיצובים מודרניים ויוקרתיים פי וי סי לרצפה יכול להעניק את האפשר המינימליסטי המבוקש. חברת שלושת העולמות גאה לעמוד לשירותכם עם ניסיון של מעל 28 שנים. שביעות רצונם של לקוחותינו היא ערך עליון עבורנו, כך שנעשה את המירב על מנת שתוכלו להיות מרוצים עם כל חיפוי רצפה שתבחרו.

פי וי סי לרצפה

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ