צרו קשר
ּ

פי וי סי דמוי פרקט

פי וי סי דמוי פרקט הינו ריצוף מיוחד וגמיש מאוד. הוא מתאים כחיפוי על סוג מרצפות שונים, עמיד למים לחלוטין וקל לניקוי. חיפוי זה יכול להחזיק מעמד למשך כ-20 שנה. אין ספק כי זו אחת המתנות הכי טובות שאתם יכולים להעניק לרצפה שלכם. חברת שלושת העולמות עומדים לרשותכם בכל והמומחים שלנו זמינים לכל שאלה עבורכם.

פי וי סי דמוי פרקט – כי אין תחליף למראה הטבעי

הרצפה של הבית היא המשטח הגדול ביותר בה, והיא מספרת לבאי הבית הרבה מעבר למה שאתם חושבים. כמו שתשימו לב לניקיון וסידור הריהוט, הרי שהרצפה חשופה לעיני כולם מהרגע שנכנסו אל הבית. אם ברצונכם ליצור אווירה נעימה ונינוחה, בחירה של פי וי סי דמוי פרקט יכולה להיות בדיוק הפתרון אותו חיפשתם.

הפרקט הפך להיות בחירה פופולרית מאוד בבתים רבים בחו"ל, והמראה הטבעי כובש בסערה גם את הארץ. יחד עם זאת, אנשים רבים נמנעים מהתקנת פרקט עקב המחיר. הפתרון במקרה הזו הוא פשוט למדי. פי וי סי דמוי פרקט לרצפה יעניק לכם את התחושה הביתית אותה חיפשתם. הצבעים והמרקמים השונים מאפשרים את ההרגשה כאילו ומותקן פרקט בביתכם.

גם התחזוקה היא פשוטה למדי. חיפוי זה לרצפה אינו רגיש לרטיבות ועל כן קל מאוד לניקוי, בדיוק כמו רצפה רגילה. ציפוי פי וי סי אינו רגיש לשריטות ושחיקה ועל כן יכול לשרוד בצורתו המקורית לאורך שנים רבות.

יתרונות נוספים

ניתן לבצע התאמה מדויקת של העיצוב של פי וי סי לעיצוב מבוקש. פרקט מגיע בגוונים של עץ טבעי, בעוד בחיפוי פי וי סי דמוי פרקט ניתן להשיג צבעים ותתי גוונים אשר יתאימו לבית בצורה מושלמת. יתרון נוסף הוא העובדה כי חיפוי זה מבודד מפני רעש ומונע החלקה. אין ספק כי על מנת להשיג את הפי וי סי הטוב ביותר בשוק עליכם לפנות אל חברה וותיקה שמובילה את התחום מזה שנים רבות כמו חברת שלושת העולמות. עם ניסיון של כמעט שלושה עשורים, הוותק והעבודה מול לקוחות שונים הכשירה אותנו להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר.

פי וי סי דמוי פרקט

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ