צרו קשר
ּ

פי וי סי אנטי סטטי

פי וי סי אנטי סטטי משמש לחיפוי רצפות, קירות ועמדות עבודה ומדפים. ריצוף זה מיועד בעיקר למשטחים בהם קיימת סכנה של פריקה בלתי מבוקרת של חשמל סטטי. פריקת חשמל זו עלולה לפגוע בציוד אלקטרוני ובמקרים קיצוניים אפילו בבני אדם. חברת שלושת העולמות מאמינה כי הבטיחות חייבת להיות הקו המנחה של כולנו. על כן ריצוף PVC אנטי סטטי יכול בהחלט להיות אחד מאמצעי המיגון הטובים ביותר עבורכם.

פי וי סי אנטי סטטי – קודם כל בטיחות

פי וי סי אנטי סטטי מספק פתרון לחשמל הסטטי במשרדים בעלי מחשבים ומערכות תקשורת, מעבדות וחדרי ניתוח. תהליך ההרכבה של פי וי סי חייבת להתבצע על רצפה חלקה, נקיה וישרה.

פי וי סי אנטי סטטי מותקן עם פסי נחושת המנוחים מתחת למשטח בשתי וערב. הם מודבקים בעזרת דבק מוליך לפי וי סי ויוצרים מוליכות מושלמת להארקה אבל תפטור אתכם מדאגות על חשמל סטטי שעלול לפגוע במכשירים שונים. בסיומה של ההתקנה ישנה חשיבות לבצע בדיקה על ידי מומחה להגנה מחשמל סטטי על מנת לוודא את תקינותה של הרצפה ורציפות של ההארקה.

בחיפויי רצפה מסוג זה, ישנה חשיבות עליונה ליישום והתקנה מקצועיים. רק כך תוכלו להבטיח כי הרצפה תבצע את תפקידה במניעת נזקים למכשור חשמלי, אלקטרוני ואנשים. הקפדה על איכות החומרים והעבודה עצמה תעזור לשמור על תקינות הרצפה לאורך זמן.

תחזוקה נכונה

האחזקה היום יומית כוללת את טאטוא המשטח, מהילה של חומר השטיפה היומיומי במים ושטיפה רגילה של המשטח. שימו לב כי מידי רבעון או שניים ייתכן ותאלצו לבצע הסרת שכבות ויישום ווקס. יישום הווקס מומלץ לביצוע על ידי אדם מקצועי אשר יוכל לדייק בפעולות של מסיר השכבות ויישום הווקס עצמו, זאת על מנת להימנע מפגיעה בשכבר הפי וי סי. חברת שלושת העולמות תשמח לעמוד לשירותכם בכל התקנה או טיפול בשכבת הפי וי סי.

פי וי סי אנטי סטטי

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ