צרו קשר
ּ

מתקין פרקטים מומלץ

מתקין פרקטים מומלץ הוא הכלי הטוב ביותר שלכם על מנת להשיג את המראה המושלם של רצפת עץ מעודנת המעניקה מראה נינוח ויוקרתי לכל חלל. התקנה נכונה זו הדרך היחידה למנוע בעיות עתידיות ולאפשר לרצפת הפרקט החדשה שלכם להעשיר את חייכם וביתכם. חברת שלושת העולמות הינה חברת וותיקה בתחום חיפויי הרצפה וישמחו להעניק לכם מניסיונם על מנת להביא לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה.

טעויות נפוצות בהתקנה על פי מתקין פרקטים מומלץ

מתקין פרקטים מקצועי יעניק לכם את הסיוע הדרוש לכל אורך הדרך. הוא יכול להסביר לכם על סוגי הפרקטים השונים, יוודא את הצרכים שלכם עליהם הפרקט יכול לענות וימליץ על הסוג המתאים ביותר לשגרת חייכם ולחדר בו אתם מעוניינים לבצע את ההתקנה. ההתקנה עצמה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה. זאת כיוון שבעת התקנה חובבנית אתם עלולים לבצע טעויות בסיסיות אשר בהמשך עלולים להתבטא בהוצאות כלכליות רבות על תיקונים ושיפורים. להלן מספר טעויות שעלולות להתרחש בהתקנה לא מקצועית:

  • התקנה על רצפה לא מפולסת וישרה – משטח לא ישר ומפולס עלול לגרום לחוסר יציבות של הפרקט ויצירת עומס על החיבורים. דבר העלול להוביל לפירוק הפרקט עם הזמן.
  • חוסר שמירה על מרווח מהקירות – הפרקט מושפע מתנאי מזג האוויר. על כן בעת ההתקנה חשוב לשמוע על מרווח מספיק מהקירות על מנת שלא ייווצר לחץ שיגרום לפרקט להתרומם.

תחזוקה נכונה לאורך זמן

תחזוקה נכונה של רצפת פרקט לאורך זמן הינה חיונית להארכת שרידות הפרקט. חשוב לדעת את סוג הפרקט על מנת להבין אילו פעולות עלולות לגרום לנזק. חברת שלושת העולמות תשמח לייעץ לכם בנוגע לאילו חומרי ניקוי הינם מומלצים ואילו מהם לא מתאימים לסוג הפרקט שבחרתם. שגרת הניקיון היומיומית שלכם היא אולי בין הגורמים המכריעים ביותר על אורך חייו של הפרקט, כך שהמלצות נוספות תוכלו לקבל מהצוות המקצועי של חברת שלושת העולמות.

מתקין פרקטים מומלץ

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ