צרו קשר
ּ

מדה מתפלסת פרקט

מדה מתפלסת פרקט היא חומר אבקתי הנועד לפלס וליישר משטחים שונים על מנת שנהיה מסוגלים להניח עליהם ריצוף או חיפוי בצורה הנכונה. החומר האבקתי מתייבש במהירות לאחר שבא במגע עם מים ומסייע לבניית רצפה ישרה. חברת שלושת העולמות מעניקה גם שירות של פילוס רצפה על ידי שימוש במדה מתפלסת המאפשרת גימור מקצועי ומדויק לרצפה.

יתרונות השימוש של מדה מתפלסת פרקט

מדה מתפלסת פרקט יכולה לשמש בתור הבסיס האידאלי אשר יישר את הרצפה טרם הנחת אריחי הפרקט עליה. לאבקה המיוחדת הזו ישנם מספר תכונות מיוחדות ההופכות אותה למתאימה במיוחד לפילוס של משטחים שונים, כולל משטחי בטון.

  • החומר עצמו אינו דורש כלים או מכשירים מיוחדים על מנת לגרום לחומר להתפזר בצורה שווה ולהביא לידי פילוס מושלם של משטח העבודה.
  • מדה מתפלסת היא בעובי של כמה מ"מ ועד 30 מ"מ, כך שאינה יוצרת שכבה עבה מידי אשר תגביהה את הרצפה יתר על המידה.
  • היא מהירה מאוד להכנה ומתייבשת במהרה. כך שכבר לאחר יום או יומיים ניתן יהיה לדרוך עליה ולהמשיך בעבודות הבנייה, הריצוף והחיפוי ללא עיכובים מיותרים.
  • החומר קיים בסוגים שונים בהתאמה לצרכי הבנייה שלכם. קיימת מדה מתפלסת אשר מתאימה לבטון, לריצוף חשוף, לתשתית חימום רצפתי ועוד.

חשוב לציין כי ישנה חשיבות להנחת המדה בעזרתו של איש מקצוע מיומן על מנת שהתהליך יוכתר כהצלחה. כך יהיה ניתן לחפות את המשטח המפולס בצורה המדויקת ביותר.

עמידות בפני שחיקה

אי אפשר שלא לציין את אחד היתרונות המובהקים של מדה מתפלסת. העמידות הגבוהה שלה בפני שחיקה מבטיחה כי הרצפה שתדרכו עליה תחזיק מעמד לאורך זמן ותוכל לשמש בתור בסיס מצוין וישר להנחה של פרקט או ריצוף לבחירתכם. חברת שלושת העולמות מאמינה כי שביעות רצונם של לקוחותיה הוא ערך עליון ועל כן נעשה את המירב על מנת למצות את הניסיון רב השנים שלנו בכדי לענות על כל צרכי חיפויי הרצפה שלכם.

מדה מתפלסת פרקט

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ