צרו קשר
ּ

יתרונותיהם של שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר מעניקים לכל אדם תחושה של בית חם ונעים. היתרון המשמעותי בשיחים שתוכלו לרכוש כעת הוא בכך שהם יכולים גם להעניק מראה יוקרתי לכל חלל בו הם נמצאים. חברת שלושת העולמות בעלת ניסיון של מעל 28 שנים בתחום ומבצעים עבודות שונות, כולל התאמת מוצרים ופתרונות חיפוי כך שיענו על צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר.

שטיחים מקיר לקיר הם למעשה שטיחים אשר מקובעים באופן קבוע אל הרצפה של החלל הנבחר. בניגוד לשטיחים רגילים, את השטיחים הללו לא ניתן להזיז בפשטות כיוון שהוא מקובע לרצפה בדרכים שונות. חלק מיתרונות אשר שטיחים מסוג זה מציעים כולל:

  • תחזוקה קלה – בניגוד לדעה הרווחת, תחזוקה של שטיחים אינה מסובכת כלל. בניגוד למצב בו הייתם צריכים לטאטא ואז לשטוף, הרי שלאחר התקנה של שטיחים מקיר לקיר בביתכם, שואב אבק הוא כל מה שתצטרכו על מנת להשאיר את הבית נקי.
  • סביבה בטיחותית – במידה ויש לכם ילדים, אתם מכירים את הנטייה שלהם להתרוצץ ולהשתובב בכל הזדמנות פנויה. השטיח יכול לבוא לעזרתנו כאן כך שגם במידה ותתרחש נפילה, הרי שהשטיח ירכך את עוצמת המכה וימנע פציעה.
  • בידוד קור ורעש – השטיחים סופחים רעשים מפנים הבית ומחוצה לו, כך שגם אם נפל משהו על הרצפה, הדבר לא יפריע את מנוחתכם. השטיח מספק גם בידוד מהקור שבחוץ, כך שבמקרה ובחוץ משתוללת סופה, ביתכם עדיין יישאר נעים, חמים ונוח לשהייה.

הרכות שבמגע

הישיבה וההליכה בבית יהפכו באופן מידי לנעימים הרבה יותר ברגע שתתווסף נוכחות של שטיח מקיר לקיר. אנו בחברת שלושת העולמות יודעים עד כמה העסק או הבית שלכם חשוב לכם. על מנת להבטיח כי תקבלו את המוצרים והשירות הטוב ביותר, אנו מתעקשים כי כל פריט אשר אנו משווקים עומד בתנאי האיכות הטובים ביותר. אנו עובדים עם לקוחות גדולים וקטנים כאחד ומקפידים כי אל אחד ואחר מהם יקבל את השטיחים באיכות העבה והמפנקת ביותר.

יתרונותיהם של שטיחים מקיר לקיר

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ