צרו קשר
ּ

התקנת פרקט על ידי מקצוענים

התקנת פרקט מקצועית יכולה להוביל לתוצאות מרשימות אשר ישדרגו את הבית או המשרד שלכם פי כמה רמות. איכויות העץ הרבות והשימוש הנפוץ שלו כאלמנט עיצובי נפוץ מאוד בכל רחבי העולם. בעצם התקנת הפרקט, אתם מוסיפים אלמנט עיצובי מפואר ובעל יישומים פונקציונליים במקביל. חברת שלושת העולמות תשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון העשיר שלה על מנת לעזור לכם לבחור בסוג הפרקט המתאים עבורכם ולבצע את ההתקנה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

בשנים האחרונות, אנו רואים את מגמת "עשה זאת בעצמך" גוברת בקרב אנשים רבים. במקרים רבים אפילו מומלץ להפשיל שרוולים ולחסוך את עלויות ההתקנה, אך ברגע שמדובר על התקנת פרקט, מומלץ דווקא לעבוד עם צוות התקנה מקצועי. זאת כיוון שהעבודה חייבת להתבצע בצורה מדויקת. צוותים מקצועיים מסוגלים לבצע את ההתקנה של סוגי פרקטים שונים על סוגים שונים של רצפות.

הניסיון המקצועי מאפשר את קיום כל הבדיקות המקדימות בצורה מוקפדת אשר תוודא כי התוצר המתקבל יהיה ברמה גבוהה וישרת אתכם לאורך זמן רב. אחת הבדיקות החשובות שיש לבצע היא ווידוא כי הרצפה בחלל אכן ישרה לחלוטין. במידה וההתקנה תתבצע על רצפה עקומה התוצאה תהיה בהתאם, אף אחד לא רוצה רצפה עקומה בביתו.

בעוד שעבודות ריצוף עלולות לגזול זמן רב, הרי שהתקנה של פרקט בחדר מסוים יכולה להימשך כיום אחד בלבד. במקרה של פרקטים אין צורך בשבירה ופירוק של הריצוף הקיים, אשר גורם לשיפוץ ארוך ומייגע. בהתקנת פרקט בהדבקה אתם יכולים ליהנות מתהליך שלא אורך זמן רב ולא מחייב אתכם לפנות את הבית לשם עבודות שיפוצים ארוכות.

פרקט לכל מטרה

ישנם סוגים שונים של פרקטים: עץ מלא, עץ שכבתי, למינציה ופולימרי עמיד במים. על מנת לבחור בצורה נכונה את הפרקט המתאים ביותר לצרכים שלכם ולשגרת הטיפול המתאימה לכם, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת שלושת העולמות. אנו בעלי ניסיון של מעל 28 שנים ונשמח לתרום מהידע והניסיון העשיר שלנו על מנת להביא לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

התקנת פרקט על ידי מקצוענים

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ