צרו קשר
ּ

התקנת פרקט למינציה

התקנת פרקט למינציה הינו בחירה פופולרית ביום בקרב רבים. פרקט למינציה הינו בעל יתרונות רבים, הוא זול יותר מפרקט מעץ טבעי, מצופה בשכבות מגן ייחודיות המאפשרות לו להיות עמיד מול שחיקה ונזקי מים. התחזוקה של פרקט זה הינה קלה מאוד ומאפשרת שטיפה קלה מבלי שהפרקט יפגע. חברת שלושת העולמות תשמח לעמוד לעזרתכם בכל שאלה ולעזור בעבודות ההתקנה של פרקט למינציה.

מה צריך לדעת לפני התקנת פרקט למינציה?

עבור כל סוג של פרקט קיימת דרך התקנה מיוחדת משלו. התקנת פרקט למינציה, כמו כל פרקט אחר, צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ומיומנת. זאת על מנת להימנע משגיאות וטעויות אשר יגרמו לתוצאה הסופית להיראות פחות ממושלמת. טרם התקנת הפרקט ישנם מספר דברים שעליכם לדעת ולהיות מוכנים לקרתם:

  • את הפרקט אמנם ניתן להתקין על כל סוג של רצפה, אך חשוב לוודא כי משטח העבודה, הרצפה, מפולס וישר לחלוטין.
  • הרצפה חייבת להיות נקייה ויבשה לחלוטין טרם ההתקנה.
  • התקנת פרקט למינציה מגביהה את הרצפה בכ-1 ס"מ. שימו לב כי הדלתות הקיימות מתאימות, במידה ולא ייתכן ויהיה עליכם לקצר את הדלת או לרכוש חדשה שתתאים בממדיה לנוכחותו של הפרקט.
  • עוד לפני ההתקנה מומלץ מאוד להתייעץ עם אדם המתמחה בהתקנת פרקט. פעולה פשוטה זו תעזור לכם להכין את ביתכם או משרדכם להתקנה נכונה של הפרקט.

הפרקט שמתאים לכולם

פרקט למינציה מתאים לכולם ולכל חדר. הפרקט מגיעה במגוון עצום של הדפסים וטקסטורות, כך שכל אחד יכול למצוא את הדגם שמתאים לביתו או משרדו בצורה אידיאלית. פרקט בחדרי שינה תורם לתחושה כללית של עיצוב יוקרתי ובסלון מעניק מראה ביתי, חמים ומסוגנן. המראה כללי מתאים גם לבתי עסק שונים, משרדים, מרפאות ואפילו חברות גדולות. חברת שלושת העולמות הינה בעלת ניסיון של כשלושה עשורים ומבצעת מגוון רחב של סוגי עבודות המתאימות לחיפויי רצפה. נשמח לעמוד לשירותכם החל משלב הבחירה בפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם ועד להתקנה מקצועית בביתכם.

התקנת פרקט למינציה

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ