צרו קשר
ּ

התקנת פי וי סי

התקנת פי וי סי יכולה להוסיף לביתכם או משרדכם את האלמנט העיצוב הפרקטי ביותר שתוכלו לחשוב עליו. חלק מהיתרונות של PVC כוללים את העובדה כי הוא בעל מראה שיחזיק מעמד לאורך שנים, גמיש ויכול להיות מותאם כחיפוי לסוגי משטחים רבים ובעל עמידות גבוהה במיוחד בפני שחיקה. בחברת שלושת העולמות ניתן למצוא דגמים שונים של פי וי סי, כך שגם לאחר הבחירה המתאימה לכם ביותר, נוכל לבצע עבודות התקנה מקצועיות אשר ישדרגו את הרצפה שלכם פי כמה רמות.

ששת שלבי התקנת פי וי סי

זכרו כי על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר, התקנת פי וי סי צריכה להתבצע על ידי אדם מקצועי ומיומן אשר ביצע עבודות מסוג זה בעבר. באופן כללי, שלבי ההתקנה כוללים:

  1. בשלב ההכנה יש לדאוג לכל תיקוני הרצפה במידה והם נדרשים. זאת על מנת להביא להחלקה של המשטח לרמה המקסימלית.
  2. מריחת שפכטל בשכבה אחת או שתיים על פי צורך. יש ליישר את הרצפה, לייבש וללטש. לאחר מכן יש לנקות את שאריות הלכלוך והאבק.
  3. הנחה של היריעות ופריסתן על פי הגודל המבוקש בחלל המועד לרשותכם. ניתן גם לחתוך את היריעות על מנת להכין אותן להדבקה.
  4. שלב זה הוא ההדבקה עצמה. ניתן להשתמש בדבק מגע, עמו יש למרוח את הרצפה ואת היריעות. או בדבק אקרילי, עמו יש למרוח את פני הרצפה בלבד.
  5. השלב הבא יהיה תיקוני שוליים במידת הצורך והכנת חריצי החיבור בין היריעות להלחמה.
  6. השלב השישי יתרחש 24 שעות לאחר ההדבקה ויהיה הלחמת חריצי החיבור בין היריעות.

מראה יוקרתי לטווח הארוך

לאחר סיום ההתקנה, תוכלו לראות כי התוצאה אשר מעטרת את ביתכם או משרדכם כעת היא בעלת גימור מושלם. PVC נועד להישאר במקומו ולשמור על המראה היוקרתי שלו לאורך שנים רבות, ויכול להחזיק מעמד כ-20 שנה. חברת שלושת העולמות תשמח לעמוד לשירותכם בעת בחירת והתקנת פי וי סי. אנו בעלי ניסיון של 28 שנים ועובדים מול לקוחות קטנים וגדולים כאחד ונשמח לענות על כל שאלה שעלולה להתעורר בתחום.

התקנת פי וי סי

למעלה

השאירו פרטים ועשו צעד ראשון לחיפוי המושלם.

ּ